Z życia Przedszkolaka

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Certyfikat uczestnictwa- Akademia Bezpieczeństwa

29 listopada 2022

Przedszkole Miejskie nr 1 w Jaworznie zdobyło Certyfikat uczestnictwa w 4. edycji Akademii Bezpieczenstwa, akcja była zorganizowana w ramach programu "Tarcza" pod nazwą "Bezpieczny Przedszkolak i Pierwszoklasista".

Warsztaty sensoryczne w ATutu.

29 listopada 2022

24 listopada przedszkolaki z grupy starszaków zawitały do zaprzyjaźnionego ATutu na warsztaty sensoryczne z odrobiną magii i czarówUśmiech Każdy z przedszkolaków miał okazję własnoręcznie przeprowadzić magiczny eksperyment z którego powstały rozmaite rzeczy!

 

Dogoterapia w przedszkolu

24 listopada 2022

W środę 23 listopada Nasze Przedszkole odwiedził wyjątkowy gość- pies o imieniu Stivi wraz ze swoją opiekunką. Stivi jest psem terapeutycznym, który pomaga małym pacjentom. Przedszkolaki zostały zapoznane z pieskiem oraz dowiedziały się jak należy zachować się w obecności psa, a także utrwaliły swoją wiedzę dotyczącą właściwego opiekowania się i traktowania czworonożnych przyjaciół. Spotkanie na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków!

Konkurs pt. "Sensoryczna książeczka"

17 listopada 2022

Konkurs pt. "Sensoryczna książeczka" został rozstrzygnięty, wszystkim dziękujemy za udział w konkursie. Jury miał bardzo trudne zadanie do wykonania, ale dzięki pomysłowości przedszkolaków wszystkie książeczki zostały nagrodzone. Gratulujemy nagrodzonym!

I miejsce - Marysia z Przedszkola Miejskiego nr 14 w Jaworznie

II miejsce- Lena z Przedszkola Miejskiego nr 4 w Jaworznie

III miejsce- Zuzia z Przedszkola Miejskiego nr 10 w Jaworznie

I wyróznienie- Milena z Przedszkola Miejskiego nr 10 w Jaworznie

Gratulujemu jeszcze raz i życzymy powodzenie w dalszej magicznej drodze jaką jest sensoryczna zabawa.