Z życia Przedszkolaka

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Muzeum Miasta Jaworzna

21 kwietnia 2023

20 kwietnia przedszkolaki z Naszego przedszkola wybrały się na zwiedzanie Muzeum Miasta Jaworzna, a także na warsztaty edukacyjne z wykorzystaniem klocków Maple. Dzieci miałe okazję poznać historię naszego miasta, zobaczyć tradycyjne stroje ludowe, a także zapoznać się z historią wydobycia węgla kamiennego w Jaworznie.

 

 

Przywitanie wiosny...

22 marca 2023

W dniu wczorajszym przedszkolaki w Przedszkola Miejskiego nr 22 oficjalnie przywitał Wiosnę. W tym celu przemaszerowały w wiosennym pochodzie do parku miejskiego z Marzanną na czele i tam szukał pierwszych oznak przybycia wiosny!

 

Dogoterapia w przedszkolu

23 lutego 2023

22 lutego przedszkole odwiedził niezwykły gość, pies o imieniu Stivim wraz ze swoją opiekunką panią Martą. Stivi jest psem terapeutycznym, który pomaga małym pacjentom. Przedszkolaki zostały zapoznane z pieskiem oraz dowiedziały się jak należy zachować się w obecności psa, a także utrwaliły swoją wiedzę dotyczącą właściwego opiekowania się i traktowania czworonożnych przyjaciół. Spotkanie na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków!

Teatr Lalek z Nowego Sącza

23 lutego 2023

W dniu wczorajszym przedszkole ponownie odwiedził Teatr Lalek z Nowego Sącza ze spektaklem pt. "Kot w butach". Aktorzy-lalki na tle przepięknej, ręcznie malowanej scenografii bawiąc się przekazali przedszkolakom wartości moralne, którymi należy kierować się w życiu. Dzieci dwiedziały się, że przyjaźń i wierność cenniejsze są niż całe złoto świata. Spektakl bardzo podobał się przedszkolakom i  został nagrodzony gromkimi brawami!