Z życia Przedszkolaka

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Dzień Górnika w przedszkolu

28 listopada 2022

W piatek, 25 litopada, Nasze przedszkole odwiedził specjalny gość. Był to górnik z Kopalni Sobieski i odwiedził przedszkolaki z okazji zbliżającego się Dnia Górnika. Przedszkolaki miały okazję poznać galowy strój górnika, narzędzia jakie posiada każdy górnik na wyposażeniu, a także poznali patronkę górników. Słoneczka i Żabki przygotowały program artystyczny na przywiatanie gościa. 

Fundacja "Koty z Kociej"- zajęcia edukacyjne

17 listopada 2022

10 listopada Nasze przedszkole odwiedziła Pani Kasia Pokuta z Fundacji "Koty z Kociej". Opiowiedziała przedszkolakom różne ciekawostki o kotach ich życiu oraz na temat działalności fundacji. Pani Kasia przeczytała również ciekawą bajkę na temat kotów, a na koniec dzieci narysowały kotki!


 

Bajkowy pokaz mody

8 listopada 2022

7 listopada wszystkie przedszkolaki wzięły udział w bajkowym pokazie mody.  Każdy mógł się poczuć jak prawdziwy model prezentując przy dzwiękach muzyki swój bajkowy strój. Dla każdego przedszkolaka czekała słodka niespodziankaUśmiech

Święto dyni

31 października 2022

W piątek, 28 października, w Przedszkolu Miejskim nr 22 miało miejsce Święto dyni. Przedszkolaki poznały różnego rodzaju dynie, miały okazję zobaczyć jak wygląda dynia w środku oraz samodzielenie wykonali własne dynie za pomocą farby i prawdziwych pestek dyni. Radości i zabawy tego dnia było co niemiara!

 

Czytaj więcej o: Święto dyni