Jesteś tutaj: Start / Aktualności ZSzP 1

Aktualności ZSzP 1

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Tu znajdziesz informacje na temat Szkoły Podstawowej nr 1 w Jaworznie

Artykuły

Kolorowy Dzień Dobrych Uczynków

22 maja 2023

19 maja w Naszej szkole obchodziliśmy Kolorowy Dzień Dobrych Uczynków zorganizowany przez Szkolną Radę Wolontariatu. Każdy mógł włączyć się w zabawę losując wybrany dobry uczynek do wykonania tego dnia. Dodatkowo klasy miały okazję przebrać się na jeden, wcześniej wylosowany kolor, tym samy włączając się do zabawy. Wszystkim dziękujemy, którzy to wyzwanie potraktowali poważnie przebierając się w wylosowany kolor, zwłaszcza klasie Vc i VIIId!

"Mały matematyk"- konkurs matematyczny

22 maja 2023

17 maja w Szkole Podstawowej nr 6 w Jaworznie miał miejsce konkurs matematyczny "Mały matematyk" dla uczniów klas I-III. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy III A - Lena Głodek, przygotowana przez Panią Agatę Marszałek. 

 

"Dziś poznamy świat reklamy- lekcja w kinie"

22 maja 2023

19 maja klasy I-III wraz z Paniami wychowawczyniami wybrały się na warszaty edukacyjne
"Dziś poznamy świat reklamy- lekcja w kinie".  Zajęcia miały na celu  przygotowanie uczniów do właściwego odbioru i wykorzystania mediów w życiu codziennym. Zajęcia multimedialne były połączone z seansem filmowym, czyli połączenie przyjemności z pożytecznym!

 

"Z dziejów mojego miasta"- rozstrzygnięcie konkursu historycznego.

22 maja 2023

19 maja 2023 roku odbyło się rozstrzygniecie konkursu historycznego "Z dziejów mojego miasta". Temat przewodni w tym roku to: "Muzealia mówią, czyli opowiedz historię jednego eksponatu". Uczeń naszej szkoły Jakub Wąsacz zajął w nim III miejsce.  Kuba przygotował pracę dotyczącą obrazu jaworznickiego rynku. Serdecznie gratulujemy!

                                                                                                                               Elwira Soból

Czytaj więcej o: "Z dziejów mojego miasta"- rozstrzygnięcie konkursu historycznego.